Початкова освіта

           

 І. Нікітіна 
Херсонська гімназія №6

"Формування ключових компетентностей молодших школярів шляхом використання сучасних педагогічних технологій." Сіренко Ю. ЗЗСО № 4


Кроссенс – асоціативна головоломка нового покоління

Усі люди прагнуть навчатися. Найкраще це виходить у грі. На засіданні Ресурсного центру Нової української школи 27.01.2021 року учителі початкової школи м.Херсон мали змогу навчитися новому прийому візуалізації навчального матеріалу кроссенс. Це сучасний методичний прийом, що сприяє засвоєнню навчального матеріалу, забезпечує інтерес до навчальної теми, створює умови для налагодження комунікації  між різними учасниками навчального процесу, пояснює причини і закономірності певного явища, його елементи, протиріччя.

Учитель початкових класів ЗЗСО 53 Заверюха Ольга Борисівна поділилася власним досвідом застосування в освітньому процесі асоціативної головоломки. Педагоги із задоволенням розгадували та складали кроссенси, дотримуючись усіх правил гри.Читай! Думай! Досягай!

Учителі та батьки мріють про те, щоб діти добре вчилися, багато читали, із бажанням та інтересом здобували знання, були успішними в житті.      Як можна цього досягти? А для цього потрібно небагато - захопити дітей з раннього віку читанням. Як можна це зробити? Просто! Потрібно небагато – щодня виділяти час на читання. Спочатку батьки читають дитині, а з часом дитина читає батькам. Згодом доросла людина не уявляє собі життя без книги. Читання дає змогу сприймати інформацію, переробляти її. Саме завдяки читанню можна здобути нові знання, установити причино-наслідкові зв’язки, усвідомити ідею прочитаного, сформувати власне ставлення до нього й мати можливість застосувати отриману інформацію з користю для себе й суспільства. 

Докладніше...

Навчатися-це круто!


Насиченим на навчання видався перший робочий тиждень 2021 року для вчителів початкової школи м.Херсон. Протягом якого педагоги стали активними учасниками онлайн-зустрічей на платформі ZOOM. Усі заходи були організовани методистом методичного кабінету Катериною Волик за запитами вчителів початкової школи. 
Жваве обговорення таких питань, як налагодження дистанційного навчання, організація роботи учителів початкової школи у 2021 році, робота молодих педагогів зі шкільною документацією, застосування ігрових технологій та медіа-ресурсів на уроках, дозволило скоординувати дії педагогів щодо планування власної діяльності та підвищити внутрішню мотивацію. 
На жаль, діючі обмеження платформи ZOOM (100 осіб) не дозволяють долучитися усім бажаючим до зустрічей.

            Про дистанційне навчання. 

Завдання для 1-го класу Нової української школи

Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для всіх тижнів 1-го класу Нової української школи (НУШ).
Перелік тижнів:


Засідання проблемної групи 

"Стратегії оцінювання учнів  Нової української школі" 

13 лютого 2020 року на базі ЗЗСО № 16 відбулася зустріч учителів початкових класів, які входять до складу групи. На зустрічі педагоги обмінялися досвідом з питань оцінювання учнів у різних країнах (Фінляндії, Норвегії, Китаю, Польщі, Франції, Німеччини). 
Щоб учні Нової української школи стали справжніми дослідниками!


10 лютого 2020 року на базі ЗЗСО № 31 учитель біології, Мороз Тетяна Семенівна, провела майстер - клас 

"Правила роботи з мікроскопом" для вчителів початкової школи міста Херсон.

Новації Закону України "Про повну загальну середню освіту" 2020

Шановні колеги, до вашої уваги #плануванняпочатковаосвітаХерсон2020                        

#СертифікаціяВчителів

Шановні колеги! Важлива інформація!

З 15 січня 2020 року розпочинається сертифікація учителів 2020. 
55 педагоги Херсонської області можуть взяти участь в ній.
Для цього необхідно зробити кілька кроків:
  1. Ознайомитися з Положенням про сертифікацію педагогічних працівників, адже там відбулися зміни:  https://bit.ly/2QxN3xC
  2. Підготувати необхідні документи.
  3. Зареєструватися на веб-сайті УЦОЯО:http://testportal.gov.ua
  4. Сформувати комплект реєстраційних документів.
  5. Надіслати або особисто принести комплект документів до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти: khersontest.org.ua
  6. Ознайомитися з роз‘ясненями Міністерства освіти і науки щодо встановлення надбавки до заробітної плати вчителям, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році: https://bit.ly/2u1jQ6O
 

Немає коментарів:

Дописати коментар